Ogłoszenia

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, po każdej Mszy św. uczniowie Zespołu Szkół w Strzegomiu przeprowadzą zbiórkę ofiar do puszek na rzecz Domu Dziecka Salvator w Wałbrzychu.
2. Zapraszamy dzieci z klas III PSP nr 4 na spotkania formacyjne przygotowujące do I Komunii św. Jutro tj. 20 listopada zapraszamy uczniów klasy IIIa, natomiast w czwartek tj. 23 listopada uczniów klasy IIIb. Spotkania rozpoczynać się będą o godz. 16.30 w domu parafialnym. Przewidywany czas spotkania to 1 godz. Spotkania dla uczniów ze PSP nr 3 odbędą się w następnym tygodniu po 26 listopada. Informacje o wszystkich spotkaniach dla dzieci klas III przekazane są również w dzienniku elektronicznym przez katechetów uczących w poszczególnych szkołach.
3. Odbiór nagród przez dzieci, które złożyły plansze z nabożeństw różańcowych dziś po Mszy św. o godz. 10:30.
4. We wtorek po Mszy św. o godz. 17:00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Charbela.
5. W piątek 24 listopada zapraszamy na pierwsze spotkanie Nocy Nikodemowych „Porozmawiajmy o Kościele”. Spotkanie odbędzie o godz. 18:00 w domu parafialnym. Więcej szczegółów na plakatach oraz ulotkach wyłożonych w stojakach.
6. W piątek o godz. 18:00 w kościele św. Jadwigi odbędzie się adoracja Krzyża.
7. Serdecznie zapraszamy chętne dzieci do dziecięcej scholi parafialnej. Próby scholi odbywają się w piątki o godz. 16.30. Uczestnictwo w scholi to nie tylko nauka śpiewu, ale również ciekawe zajęcia plastyczne, taneczne oraz kreatywnego myślenia. Wszystkie informacje na temat scholi można uzyskać od Pani Agnieszki Lesiów.
8. Przypominamy o rekolekcjach diecezjalnych, które odbędą się 26 listopada w Świebodzicach. Z naszej parafii organizowany jest transport na to wydarzenie. Koszt przejazdu to 15 zł. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę w zakrystii.
9. Organizatorzy zbiórki dla chorej Agatki dziękują Parafianom za ofiarność. Udało zebrać się kwotę 4347 zł.
10. W Agendzie Parafialnej do nabycia są już świece Bożonarodzeniowe, kartki świąteczne oraz prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny).