Ogłoszenia

XXV Niedziela Zwykła

1. Jest już książka intencji mszalnych na przyszły rok. Msze św. można zamawiać przez Internet (formularz na stronie parafii) lub w zakrystii i kancelarii.
2. W poniedziałek 25 września na plebanii po wieczornej Mszy św. będzie miało miejsce spotkanie przewodniczących poszczególnych sekcji Duszpasterskiej Rady Parafialnej.
3. W czwartek 28 września przypada Międzynarodowa Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast całego świata. Modlitwa w naszym mieście będzie miała miejsce w rynku przy figurze św. Nepomucena o godz. 15:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
4. W czwartek 28 września po wieczornej Mszy św. na plebanii będzie miało miejsce spotkanie dla wszystkich katechetów uczących w szkołach należących do naszej parafii.
5. W piątki o godz. 17:30 w domu parafialnym odbywają się spotkania dla młodzieży. Zapraszamy wszystkich chętnych.
6. Spotkanie dla ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 11:00 w domu parafialnym.
7. Zapraszamy dziewczynki w wieku od 6 do 10 roku życia na próby scholi dziecięcej, która spotyka się w każdy piątek o 16.30. Dzieci, które już były u I Komunii Świętej chcące śpiewać na chwałę Boga zapraszamy również w piątki na godz. 17.30. Próby odbywają się w domu parafialnym.
8. W soboty o godz. 17:45 zapraszamy na spotkania dla studentów oraz młodych pracujących, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, odnowić relacje z Bogiem oraz lepiej poznać i zrozumieć Kościół.
9. Składamy podziękowanie kl. Pawłowi za udział w życiu naszej parafii i pomocy
w posłudze duszpasterskiej.
10. Od 1 października nabożeństwo różańcowe codziennie po wieczornej Mszy św. o 17:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
11. 1 października (niedziela) o godz. 12:00 na Ośrodku Sportu i Rekreacji będzie koncert charytatywny na rzecz chorej Marcelinki Andreasik.
12. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godzinie 17:00 nabożeństwo Eucharystyczne z różańcem i indywidualnym błogosławieństwem.
13. 7 października (sobota), odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca do Barda. Koszt 35 zł płatne przy zapisach w zakrystii. Prosimy o uregulowanie kosztów przejazdu osoby, które już się zapisały.
14. Ks. Piotr organizuje wyjazd do Medjugorie w przyszłym roku. Chętne osoby proszone są
o kontakt z ks. Piotrem. Ilość miejsc ograniczona.
15. Zapowiedzi przedślubne drugie: Mateusz ANDRUSZKO ze Świdnicy i Julita LISZCZ ze Strzegomia.
16. W Agendzie Parafialnej do nabycia dewocjonalia oraz prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny).