Ogłoszenia

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

 1. W poniedziałek o godzinie 17:00 ks. Jakub Zajadły będzie sprawował Mszę Świętą w intencji parafian i wszystkich jej wspólnot. Po zakończonej Eucharystii ksiądz Jakub zaprasza na poczęstunek do domu parafialnego.
 2. W poniedziałek o godzinie 14:30 i w środę o godzinie 15:00 dla klas III SP nr 4, odbędzie się próba przed Pierwszą Komunią Świętą.
 3. Od czwartku zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które od tego roku odbywać się będą codziennie po wieczornej Mszy Świętej- w tygodniu i w niedzielę.
 4. W I czwartek miesiąca od godz. 12:00 do 13:00 w kościele św. Barbary modlitwa o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Nabożeństwo powołaniowe z Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30- tego dnia wyjątkowo połączone z nabożeństwem czerwcowym.
 5. W Pierwszy Piątek miesiąca ksiądz Adrian odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalną. Ksiądz Piotr swoich chorych odwiedzi w piątek 16 czerwca.
 6. W piątek od godziny 16:00-17:00 okazja do Spowiedzi Świętej.
 7. W I sobotę miesiąca o godzinie 8:00 w Bazylice różaniec wynagradzający, a po nim o godz. 9:00 Msza św. i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 8. Od pierwszej niedzieli czerwca do końca sierpnia będzie odprawiana dodatkowa Msza Święta niedzielna w Bazylice o godzinie 21:00.
 9. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 17:00 nabożeństwo Eucharystyczne z indywidualnym błogosławieństwem.
 10. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 12:00, będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci klas III ze Szkoły Podstawowej nr 4. Spowiedź dla dzieci I Komunijnych i ich rodziców w piątek o godzinie 16:00.
 11. W białym tygodniu dzieci pierwszokomunijne spotykają się codziennie o godz. 17:00 (na Eucharystii i nabożeństwie). Rozdanie pamiątkowych obrazków odbędzie się w piątek na zakończenie białego tygodnia.
 12. Sakrament Bierzmowania będzie sprawowany w naszej parafii 29 czerwca o godzinie 16:00.
 13. W Agendzie Parafialnej do nabycia prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny).
 14. Zapowiedzi przedślubne drugie:
 • Karol PECIA ze Strzegomia i Dorota TEREBIENIEC z Jarosławia.
 • Tomasz RAUS i Katarzyna PASTERNAK oboje ze Strzegomia.
 • Mirosław OLBRYCHT i Roksana JUSZCZAK oboje ze Szwecji.
 1. Zapowiedzi przedślubne trzecie:
 • Adam BUCZYK ze Strzegomia i Emilia MARGAS z Kamiennej Góry.
 • Przemysław FALANDYS i Magdalena CHWAŁEK oboje z Kamieńca Wrocławskiego.