Ogłoszenia

XXVII Niedziela Zwykła

1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy śwwiętej wieczornej.
2. W piątek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godz. 20:00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godzinie 17:00 i nabożeństwa różańcowego.
3. W piątki o godz. 18:00 w domu parafialnym odbywają się spotkania młodzieży Owczarnia. Zapraszamy chętną młodzież do udziału w spotkaniach.
4. W sobotę zapraszamy na Jerycho Różańcowe, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 06:30 w kościele św. Barbary. Stąd w sobotę nie będzie Mszy porannej w bazylice.
5. W sobotę po wieczornej Mszy św. o godz. 18:15 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie dla studentów oraz młodych pracujących, którzy chcą pogłębić więź z Bogiem oraz lepiej poznać i zrozumieć Kościół. Serdecznie zapraszamy.
6. Za tydzień po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Prosimy o zorganizowanie tej zbiórki grupy parafialne.
7. W trzecie wtorki miesiąca po Mszy świętej wieczornej odbywać się będą w naszej parafii nabożeństwa z modlitwą do świętego Charbela.
8. Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w ostatnią sobotę października (28.10.2023). Zapisy podczas pierwszego spotkania 28 października o godz. 15:00 w domu parafialnym.
9. Zbliża się listopad, czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. W tradycji Kościoła mamy WYPOMINKI, czyli modlitwę za tych, których Pan Bóg odwołał już do siebie. Rozpoczniemy roznoszenie kart wypominkowych do domów naszych Parafian. Prosimy czytelnie wpisywać na kartkach imiona zmarłych (po jednej stronie żeńskie, a po drugiej męskie) oraz nazwę ulicy i numeru bramy. Ułatwi to organizację nabożeństw za zmarłych polecanych w Wypominkach. Koperty z wypominkami prosimy składać do 31 października, do skrzynki umieszczonej na środku kościoła. W kopercie znajduje się także plan Mszy św. wypominkowych, który prosimy zachować.
10. W Agendzie Parafialnej do nabycia dewocjonalia oraz prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny).