Ogłoszenia

XXII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo Eucharystyczne z indywidualnym błogosławieństwem. Nie będzie już Mszy św. o godz. 21:00.
2. Dziś o godz. 12:30 w Wambierzycach sprawowana będzie Msza św. pod przewodnictwem ordynariusza diecezji świdnickiej Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Marka Mendyka w ramach diecezjalnych dożynek.
3. Dziś o 12:00 na terenie Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy rozpoczną się uroczystości upamiętniające ofiary II wojny światowej. Mszy św. przewodniczył będzie Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Adam Bałabuch.
4. W poniedziałek 4 września w bazylice o godz. 8:00 sprawowana będzie Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami oraz nauczycieli.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Nabożeństwo powołaniowe z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30 w bazylice.
6. W poniedziałek 4 września o godz. 17:30 w domu parafialnym odbędzie się powakacyjne spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zgłębiać i poznawać Pismo Święte.
7. W najbliższy wtorek 5 września odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie formacyjne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Rozpoczęcie spotkania o 17.00 Mszą Świętą w Bazylice. Strzegomska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym obchodzić będzie w listopadzie swoje 30 – lecie istnienia
w naszej parafii.
8. W piątek 8 września o godz. 17:30 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie młodzieży Owczarnia. Zapraszamy chętną młodzież na to spotkanie.
9. W piątek 8 września o godz. 16.30 w domu parafialnym odbędzie się próba scholi parafialnej, na którą zapraszamy wszystkie chętne dzieci oraz chętną młodzież. Wszelkie informacje na temat scholi dostępne na Facebooku parafialnym.
10. W sobotę na godz. 10:00 do domu parafialnego zapraszamy na zbiórkę ministrantów oraz kandydatów na ministrantów.
11. Od soboty 9 września o godz. 17:45 w domu parafialnym odbywać się będą spotkania dla studentów oraz młodych pracujących, którzy chcą m.in. zbliżyć się do Pana Boga oraz lepiej poznać i zrozumieć Kościół. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji u ks. Piotra.
12. W piątek ks. Adrian odwiedzi swoich chorych.                                                  

13. 14 września organizowana będzie w naszej parafii Droga Krzyżowa ulicami miasta. W związku z tym zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup parafialnych na spotkanie organizacyjne do domu parafialnego we wtorek
5 września o 17:30.
14. Zapowiedzi przedślubne:
pierwsze: Aleksander ŚWIDZIŃSKI i Marta KUDYBA oboje ze Strzegomia.
Mateusz CHODOROWSKI z Bartoszówka i Justyna Wilk z Jeleniej Góry
drugie: Mateusz KARCZ z Goczałkowa i Justyna WIKLIŃSKA z Godzieszówka.
15. W Agendzie Parafialnej do nabycia dewocjonalia oraz prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny).