Ogłoszenia

XX Niedziela Zwykła

1. W czasie ostatnich zbiórek zebrano następujące kwoty:
 na potrzeby seminarium 1100 zł,
 na wyjazd integracyjny młodzieży z naszej parafii 1670 zł,
 na poszkodowanych w wyniku powodzi na Słowacji 2900 zł.
2. Dzisiaj na godzinę 15:00 zapraszamy na Mszę Świętą dożynkową w Międzyrzeczu.
3. W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte w bazylice o godzinie 6:30 i 17:00.
4. W sobotę 26 sierpnia o godzinie 11:00 w domu parafialnym odbędą się zajęcia integracyjne dla dzieci do 12 roku życia. Szczegóły na Facebook ’u parafialnym.
5. W niedzielę 27 sierpnia o godzinie 12:00 uroczysta Msza Święta Dożynkowa w bazylice. Po Mszy Świętej na Strzegomskim Rynku: uroczyste przekazanie chleba, prezentacje stoisk wiejskich i prezentacje artystyczne zespołów folklorystycznych.
6. W dniach 2-7 października organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Medjugorie. Koszt 850 zł + 200 euro. Więcej szczegółów na plakatach.
7. Zapowiedzi przedślubne drugie:
 Jan DĄBROWSKI i Dominika PYDA oboje z Wrocławia.
8. W Agendzie Parafialnej do nabycia dewocjonalia oraz prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny).
9. W Agendzie Parafialnej można również nabyć książkę „Zacznij od dziś” Ks. Radosława Mielczarka. Książka traktuje o poszukiwaniu czegoś więcej w swojej codzienności. To konkretna mapa i wskazówka, gdzie stawiać kroki, aby nie zgubić najcenniejszego daru wiary. To świetna okazja do przyjrzenia się swojemu życiu, a nawet do podjęcia konkretnych postanowień i decyzji o zmianie. Zachęcamy do jej nabycia.