Ogłoszenia

XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 17:00 nabożeństwo Eucharystyczne z indywidualnym błogosławieństwem połączone ze spotkaniem modlitewnym uczestników duchowej pielgrzymki, grupy 7.
2. Osoby zapisane na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę proszone są o uregulowanie kosztów przejazdu. Wyjazd we wtorek 8 sierpnia o godz. 6:30, z parkingu przy Szkole Podstawowej nr 4 (naprzeciwko stacji ORLEN).
3. W piątek ksiądz Adrian odwidzi z posługą sakramentalną swoich chorych.
4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz naszego seminarium.
5. Strzegomskie Centrum Kultury zaprasza na koncerty festiwalowe XXXI Międzynarodowego Festiwalu Folkloru, które odbędą się w dniach 10, 11, 12 sierpnia na strzegomskim Rynku.
6. W niedzielę 13 sierpnia zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy św. Festiwalowej o godz. 10:30. We Mszy św. wezmą udział zespoły ze Słowacji, Indii, Ukrainy oraz nasz zespół Kostrzanie.
7. W niedzielę 13 sierpnia, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 20:15. Nabożeństwo zakończy procesja z figurą Matki Bożej. Prosimy przynieść świece. Po zakończonym nabożeństwie zostanie odprawiona Msza św. o godz. 21:00.
8. W niedzielę 10 września w Markowej odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów. Organizowany jest diecezjalny wyjazd autokarem. Wyjazd nastąpi 9 września w sobotę ze Świdnicy. Koszt wyjazdu (przejazd, nocleg, wyżywienie): 250 zł. Zgłoszenia chętnych: Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej – tel. 74 856 44 13 lub mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl lub zakrystii.
9. W Agendzie Parafialnej do nabycia dewocjonalia oraz prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny).