Ogłoszenia

XVI Niedziela Zwykła

1. Dziś przypada 13 rocznica śmierci Księdza Prałata Stanisława Siwca. Msza św. w intencji zmarłego Kapłana o godz. 10:30. Pamiętajmy o nim także w naszych osobistych modlitwach.
2. W tym tygodniu przeżywamy XXIV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa: Z Kościołem na misyjnych drogach. W ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr na pojazdy misyjne (MIWA POLSKA) po Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka na zakup środków transportu dla misjonarzy. Poświecenie pojazdów po każdej Mszy św.
3. Organizujemy wyjazd na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Świdnickiej na Jasną Górę. Koszt pielgrzymki 70 zł. Zapisy w zakrystii przyjmujemy do 31 lipca.
4. Zachęcamy do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę oraz duchowego uczestnictwa w pielgrzymce. Zapisy w zakrystii.
5. W sobotę 29 lipca po wieczornej Mszy św. zapraszamy do bazyliki na Pierwszy Wieczór Chwały. Będzie to czas wielbienia Boga z prośbą o dar uzdrowienia.
6. Nauki przedmałżeńskie odbędą się w sobotę 29 lipca o godz. 15:00
w domu parafialnym.
7. SCK zaprasza dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy na Strzegomskie Planty (park miejski), która odbędzie się 29 lipca o godz. 17:00.
8. W agendzie parafialnej do nabycia prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny).
9. Zapowiedzi przedślubne trzecie:
Adrian Mateusz PIKOR ze Strzegomia i Roksana Weronika KULCZYCKA
z Roztoki.
Michał Józef GNIECKI z Bartoszówka i Angelika Anna WOJNICKA
ze Strzegomia.