Ogłoszenia

XIII Niedziela Zwykła

1. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 16:30 w bazylice nabożeństwo powołaniowe.
2. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16:30 do 17:00 w bazylice okazja do spowiedzi świętej.
3. W piątek ksiądz Adrian odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalną. Ks. Piotr swoich chorych odwiedzi w późniejszym terminie.
4. W sobotę Jerycho Różańcowe rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 06:30 w kościele św. Barbary. W sobotę nie będzie Mszy porannej w Bazylice.
5. Dziękujemy wszystkim sponsorom fantów i głównych nagród, radzie parafialnej i osobom zaangażowanym w organizację profilaktycznego festynu parafialnego. W szczególności dziękujemy Pani gospodyni Marii Krupień, Pani Wiesławie Franczak, Pani Aleksandrze Mydlarskiej, Monice Matyszkiewicz za przygotowanie pysznych posiłków.
6. Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie dziękuje za przekazane ze zbiórki ofiary w kwocie 1100 zł.
7. Kancelaria parafialna przez okres wakacji czynna jest tylko w piątki od godziny 15:30 do 16:30. W sprawach losowych np. wezwanie do chorego- o każdej porze. Formalności pogrzebowe po wieczornej Mszy Świętej.
8. W piątek 14 lipca zapraszamy dzieci w wieku 7 – 11 lat na wyprawę do Pastuchowa. W ramach wydarzenia zabawy, spacer, wspólny posiłek, spotkanie z zielarką. Szczegóły na plakatach i Facebooku parafii.
9. W Agendzie Parafialnej do nabycia prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny).
10. Zapowiedzi przedślubne pierwsze:
 Jakub Paweł ŻAK ze Szczecina i Justyna Anna KOCÓJ ze Strzegomia.
11. Zapowiedzi przedślubne drugie:
 Tomasz JASIŃSKI z Krobi i Agnieszka KONARSKA ze Strzegomia.