Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna

1. Gościmy dziś o. Jacka- redemptorystę, który wraz z o. Witoldem w dniach od 7 do 14 maja poprowadzą w naszej parafii Misję Święte. Ich Szczegółowy plan zostanie w najbliższych dniach rozniesiony do naszych domów. W stojakach przy wyjściu z bazyliki możemy pobrać obrazek z modlitwą o owocne przeżycie Misji Świętych.
2. We wtorek 25 kwietnia od godziny 12:00 do 13:00 w kościele św. Barbary odbędzie się modlitwa o pokój na świecie, przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Pokoju.
3. Od piątku 28 do niedzieli 30 kwietnia, będziemy gościć w naszej parafii Symbole Diecezjalnych ŚDM. W ramach peregrynacji odbędą się przygotowania młodzieży z klas 8 do sakramentu bierzmowania. Szczegóły zostaną przekazane w szkołach.
4. W sobotę 29 kwietnia na godz. 10.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się w tym roku do I Komunii Świętej ze SP nr 3 i 4, na próbę śpiew. Spotkanie odbędzie się w Bazylice.
5. Za tydzień z racji Niedzieli Dobrego Pasterza gościć będziemy kleryków naszego seminarium. Tego dnia, po Mszach Świętych przeprowadzą oni również zbiórkę ofiar do puszek na rzecz Wyższego Seminarium.
6. Na pielgrzymkę do sanktuarium Marii Śnieżnej na Górę Igliczną pozostała już tylko lista rezerwowa. Koszt wyjazdu 40zł. Prosimy o dokonywanie wpłat.
7. Strzegomska Odnowa w Duchu Świętym 20 maja zaprasza do Częstochowy na całodniowe czuwanie- koszt wyjazdu 70zł.
8. 8 lipca we Wrocławiu odbędzie się projekt uwielbienie „CHWAŁA MU”. Całkowity koszt (przejazd I bilet), to 130zł. Więcej informacji na Facebook’u parafii i u p. Agnieszki Lesiów.
9. W sobotę 29 kwietnia rozpoczną się nauki przedmałżeńskie. Spotkania odbywać się będą w domu parafialnym w trzy kolejne soboty i niedziele o godz. 15:00. Zapisy podczas pierwszego spotkania.
10. W Agendzie Parafialnej do nabycia prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny).
11. Zapowiedzi przedślubne pierwsze:
 Jakub PRZYTOCKI i Natalia TEKIELA- oboje ze Strzegomia.
12. Zapowiedzi przedślubne drugie:
 Michał MOSÓR i Małgorzata DZIEDZIC- oboje ze Strzegomia.