Ogłoszenia

VI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Prosimy o zorganizowanie tej zbiórki grupy parafialne:
 Sobota 17:00 – Żywy Różaniec;
 7:30 – Żywy Różaniec;
 9:00 – LSO;
 10:30 – Bractwo św. Józefa;
 12:00 – Rada duszpasterska;
 17:00 – Odnowa w Duchu Świętym.
2. Za tydzień po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na leczenie dla Pani Edyty Woźniak.
3. W pierwszym tygodniu ferii zimowych w domu parafialnym w godzinach 17.00-20.00 będą organizowane wieczorne spotkania z Bogiem. Zapraszamy dzieci od przedszkola do 5 klasy szkoły podstawowej. Szczegóły na plakatach.
4. W dniach 23 – 26 lutego wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji zapraszają na rekolekcje ewangelizacyjne. Koszt rekolekcji to 350 zł. Szczegółowe informacje na plakatach.
5. W sobotę 11 marca Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym po raz czwarty organizuje Konferencję dla kobiet „Córka Króla”. Więcej informacji o tym wydarzeniu na Facebooku oraz plakatach.
6. W Agendzie Parafialnej do nabycia prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny) oraz dewocjonalia.