Ogłoszenia

III Niedziela Zwykła

1. Trwa Wizyta Duszpasterska, której plan dostępny jest w stojakach, gablocie, stronie internetowej i Facebook’owym profilu naszej parafii. Przypominamy, że w środę 1 lutego 2023 roku od godz. 16:00 odwiedziny tych parafian, którzy nie mogli w wyznaczonym terminie przyjąć Księdza po kolędzie. Zgłoszenia prosimy składać w zakrystii bądź mailowo, podając dokładny adres oraz numer telefonu.
2. Dzisiejsza niedziela, to niedziela Słowa Bożego, z tej racji po zakończonej Mszy Świętej o godz. 10:30, zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do domu parafialnego na radosne warsztaty o Bożym Słowie.
3. Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej, ok. godz. 18:00 odbędzie się w bazylice koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu pana Józefa Kuźmy i przyjaciół.
4. Zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na spotkania formacyjne, które będą odbywały się w Bazylice o godz. 17.30.
• W środę 25 stycznia dzieci ze klas III SP nr 3,
• W czwartek 26 stycznia, III a SP nr 4,
• W poniedziałek 30 stycznia III b SP nr 4.
5. W niedzielę 29 stycznia zapraszamy do domu parafialnego na godz. 18.00, gdzie odbędzie się radosne kolędowanie z naszą dziecięcą scholą parafialną.
6. W przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na potrzeby kościoła katedralnego. Prosimy o zorganizowanie tej zbiórki grupy parafialne.
7. W pierwszym tygodniu ferii zimowych w domu parafialnym w godzinach 17.00-20.00 w formie zabawy będą organizowane wieczorne spotkania z Bogiem. Zapraszamy dzieci od przedszkola do 5 klasy szkoły podstawowej. W programie warsztaty plastyczne, zabawa dla dzieci, wieczór z Bogiem w j. angielskim, tłusty czwartek i noc kościołów. Zapisy osób chętnych do wzięcia udziału w tych wieczorach u Pani Agnieszki Lesiów. Przy zapisach wpłacamy wpisowe w wysokości 10 zł.
8. W Agendzie Parafialnej do nabycia prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny) oraz dewocjonalia i kalendarze na nowy rok.