Ogłoszenia

XXX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz misji świętych. Prosimy o zorganizowanie tej zbiórki grupy parafialne:
 Sobota 18:00 – Żywy Różaniec,
 7:30 – Żywy Różaniec,
 9:00 – LSO,
 10:30 – Bractwo św. Józefa,
 12:00 – Rada duszpasterska,
 17:00 – Odnowa w Duchu Świętym.
2. W czasie zbiórki na dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia uzbieraliśmy kwotę: 2520 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.
3. W czwartek o godz. 9:00 zostanie odprawiona w bazylice Msza Święta w intencji dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracyjnych i uczniów Zespołu Szkół Specjalnych z okazji 50lecie jego istnienia.
4. W najbliższą sobotę 29 października schola parafialna zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych klas od I do V na Bal Świętych, który odbędzie się w domu parafialnym o godz. 16.00. Dzieci zachęcamy, aby przebrały się za swojego ulubionego świętego. Podczas wspólnej zabawy będziemy poznawać świętych z każdego kontynentu.
5. W przyszły poniedziałek, 31 października w bazylice o godz. 17:30 odbędzie się nabożeństwo ku czci świętych i błogosławionych tzw. Noc Świętych. Po nabożeństwie wszystkie dzieci otrzymają słodki upominek.
6. Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w ostatnią sobotę października (29.10.2021). Katechezy dla narzeczonych będą się odbywały w soboty i niedziele o godzinie 15:00 w domu parafialnym. Zapisy podczas pierwszego spotkania.
7. W stojakach przy wyjściach z bazyliki wyłożone są karty wypominkowe. W kopercie znajduje się plan Mszy Świętych wypominkowych. Prosimy o czytelne wypełnianie kart, a wypełnione karty prosimy składać do skrzynki na środku kościoła. Nabożeństwa wypominkowe rozpoczniemy we wtorek, 2 listopada.
8. W Agendzie Parafialnej do nabycia dewocjonalia oraz prasa katolicka
(Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny).