Ogłoszenia

XXVI Niedziela Zwykła

1. Z racji kolejnego etapu prac restauratorsko-budowlanych we wnętrzu kościoła św. Barbary przypominamy, że msze święte piątkowe są odprawiane o godz. 15:00 w bazylice, a adoracja Najświętszego Sakramentu zostaje ograniczona do codziennej (oprócz niedzieli) adoracji w bazylice od godz. 17:15-18:00.
2. Modlitwa o pokój na świecie przez wstawiennictwo MB Królowej Pokoju będzie odmawiana w ostatni piątek danego miesiąca o 14:30.
3. W sobotę o godz. 8:00 w bazylice różaniec wynagradzający za grzechy i zniewagi, po nim o godz. 9:00 Msza Święta i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
4. W dniu 1 października (sobota), odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca do Barda. Wyjazd pielgrzymów z naszej parafii w sobotę o godz. 8:00. Zbiórka na przystanku przy Szkole Podstawowej nr 4 (naprzeciwko stacji ORLEN). Prosimy o uregulowanie w zakrystii kosztów przejazdu.
5. W przyszłą niedzielę na godzinę 10:00 zapraszamy na spotkanie z księdzem Adrianem chętnych chłopców ze szkoły podstawowej, którzy chcieliby dołączyć do grona LSO.
6. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 17:00 nabożeństwo Eucharystyczne z indywidualnym błogosławieństwem.
7. W przyszły poniedziałek -3 października- odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, które rozpocznie się mszą świętą w bazylice o godzinę 18:00.
8. W Agendzie Parafialnej do nabycia dewocjonalia oraz prasa katolicka (Gość Niedzielny, Niedziela oraz Mały Gość Niedzielny).